Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів.

17.07.2022

На Житомирщині перший заступник міністра внутрішніх справ України вручив нагороди

15 липня у рамках робочого візиту до Житомирської області перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін і директор департаменту охорони здоров'я та реабілітації МВС України Анатолій Смик оглянули умови лікування та реабілітації поранених поліцейських і нацгвардійців. У ході зустрічі відомчими нагородами відзначено правоохоронців і військовослужбовців, які знаходяться нині  на лікуванні, а також медичний персонал закладу.

– Під час лікування поранених ми не розділяємо чи це боєць Міністерства оборони, чи Нацгвардії, чи поліції, чи рятувальник. Для нас усі рівні, усі вони наші герої, які мають бути оточені максимальною увагою  і пошаною з боку  суспільства, - зазначив Євгеній Єнін.

Представники відділень відновлювального лікування МВС у Житомирській області ознайомили першого заступника міністра внутрішніх справ із умовами перебування поранених бійців і сучасними терапевтичними спроможностями установи.

Нині лікування і реабілітацію у відділеннях медзакладу проходять двоє поліцейських і шестеро бійців Національної гвардії. Всі вони отримали поранення під час виконання бойових завдань в умовах воєнної небезпеки як на сході України, так і безпосередньо на Житомирщині.

Відвідувачі особисто перевідали їх і поцікавились станом здоров’я.

– Вболіваємо за наших колег, за всіх захисників, які сьогодні боронять Україну. Завдяки лікарям сподіваюсь максимально відновитись, щоби швидко повернутись у бойовий стрій, - каже старший сержант поліції Микола.

Представники поліції Житомирщини, Нацгвардії, а також медичний персонал, який безпосередньо працює з нашими пораненими героями, отримали відомчі відзнаки та Подяки МВС України.

(с) 2024

Запис до лікаря