Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention! Please, adhere to anti-epidemic measures for coronavirus disease prevention.

We provide the high level of medical services

Reviews

Patient review

13.03.2024

Іван Лук'янчук

Загострення хвороби змушує мене частіше звертатися до медиків ДУ "ТМО МВС України по Житомирській області". Хороші враження склалися від роботи працівників терапевтичного відділення лікарні, які, незважаючи на зайнятість, завжди уважні і прагнуть допомогти. Ще раз дякую.

22.02.2024

Старший сапер ДСНС Ярослав

Унаслідок отриманої мінно-вибухової травми знаходжуся на лікуванні в неврологічному відділенні лікарні. Чисто по-людськи хочеться подякувати персоналу лікарні за їх професіоналізм і людяність, яку вони проявляють при роботі з пораненими. Уважний персонал, хороші палати та харчування. Окрема подяка – лікарю-ортопеду-травматологу Андрію Кудаку – людині і лікарю з великої букви.

05.01.2024

Пенсіонер ОВС Ігор

Маю нагоду подякувати працівникам лабораторії поліклініки за їх невтомну працю. Незважаючи на велику завантаженість – привітні до пацієнтів. Молодці, дівчата.

26.10.2023

Пенсіонер МВС Лисий М.І.

Хочу висловити подяку лікарю офтальмологу поліклініки ДУ “ТМО МВС України по Житомирській області” Фетман С.А. та сестрі медичній Беркут І.В. за чуйність, професіоналізм, адекватне ставлення, які вони проявляють по відношенню до мене.

(с) 2024

Doctor appointment